دانلود فیلم مسخره باز

دانلود فیلم مسخره باز

اینفوگرافی فیلم مسخره باز

نام فیلم:مسخره باز

کارگردان: همایون غنی زاده

تهیه کننده:علی مصفا

مدیر فیلمبرداری:علی قاضی

ژانر :فانتزی

ساخت کشور:ایران

زبان: فارسی

پخش: خانه فیلم

تقویمفیلم: محصول سال ۹۷ و تاریخ اکران 98

تاریخ امروزنوشتار: جمعه 1 آذر 1398

گردآوری:کد تو

دانلود فیلم مسخره باز

عکسبازیگران مردفیلم سینمایی مسخره باز

فهرست بازیگرانزنومردفیلم مسخره باز

هدیه تهرانی- صابر ابر - بابک حمیدیان - علی نصیریان - محسن حسینی - رضا کیانیان - داریوش موفق و فرزان جلالی

خلاصه فیلم مسخره باز

داستانفیلم مسخره باز: تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم./ مسخره باز داستان جوانی(صابر ابر) شیفته ی بازیگری است که در یک سلمانی کار می کند و شب ها بعد از اتمام کار به تمرین بازیگری می پردازد. صاحب کار او کاظم آقا(علی نصیریان) که فردی معتقد به اصول اخلاقی است سر ماجرایی با سرهنگ کیانی از قدیم الایام مشکل دارد. مانفرد(داریوش موفق) که دوست و کارچاق کن این سلمانی است شبی وارد سلمانی شده و بیان می کند که موهای بلند نه را به قیمت خوب می خرد . **تماشای این فیلم به افراد زیر 12 سال توصیه نمی شود**

دانلود فیلم مسخره باز ایرانی کامل از حجم کم تا کیفیت عالی با لینک مستقیم

در صورت پخش از شبکه نمایش خانگی لینکدانلود فیلم مسخره بازبه رنگ قرمز تغییر می کند.

ابزار وبلاگ,کد وبلاگ,ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای,کد برای وبلاگ,کد ابزار وبلاگ,کد ابزار,کد سایت,قالب وبلاگ,ابزار سایت,ابزار وب,ابزار وبلاگ مذهبی,ابزار وبلاگ حرفه ای,ابزار وبلاگ نویسی,ابزار وبسایت,کدهای زیبا سازی وبلاگ,ابزار حرفه ای وبلاگ

پیشنهاد سریال ایرانی:

پیشنهادفیلم ایرانی کد تو:

• دانلود فیلم کلوپ همسران
  • دانلود فیلم سرخ پوست
  • دانلود فیلم مست عشق

دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

فیلم پاستاریونی

پیشنهاد سریال ایرانی

دانلود سریال رقص روی شیشه

دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

دانلود فیلم قانون مورفی

دانلود فیلم بدون تاریخ بدون امضا

فیلم ,مسخره ,باز ,دانلود ,علی ,سریال ,مسخره باز ,فیلم مسخره ,دانلود فیلم ,می کند ,داریوش موفق

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود پایان نامه parkegolha گروه تخصصی صنف اپتیک پخش عدسی و فریم ، عینک فروش طبی و آفتابی ayene99 freedownloadvideo نماشا 1 علی صالحی | مولف زنده ی مرگ معرفی بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی خرید و فروش 24 دانلود سریال گیم اف ترونز